Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Darmowa akcja do 100 euro od Trading 212

22 sierpnia, 2023 27 września, 2023

W ramach promocji można otrzymać w łatwy sposób darmową akcję (o wartości do 100 euro) od Trading 212.

Trading 212 to angielska firma z branży technologii finansowej, która poprzez aplikacje umożliwia handel udziałami, walutami i towarami.

Aby otrzymać promocyjną akcję w pierwszym kroku należy zarejestrować się z linku promocyjnego, zainstalować aplikacje na swoim telefonie i założyć darmowe konto Invest (te pomarańczowe). Do tego niezbędne będzie potwierdzenie tożsamości (zdjęcia dowodu, paszportu lub prawo jazdy) i miejsca zamieszkania (pierwsza strona wyciągu bankowego lub jakiś rachunek za media np. energia, gaz, woda itp). Kolejnym i ostatnim krokiem jest wpłata depozytu (minimalna wartość wynosi 10 euro/50 zł) za pośrednictwem przelewu, karty czy portfela Google Pay. Depozyt ten będzie można wypłacić od razu po otrzymaniu nagrody.

Darmowa akcja o wartości do 100 euro zostanie przypisana do naszego konta w ciągu 24 godzin (w naszym przypadku cała operacja od założenia konta do otrzymania nagrody trwała około 1 godziny). Będzie można ją sprzedać po 3 dniach, lecz wartość z jej sprzedaży będzie możliwa do wypłaty po 30 dniach od otrzymania bonusu. Jeżeli jednak ktoś postanowi zatrzymać tą akcję to powinien przynajmniej raz na 3 miesiące logować się na konto (w przeciwnym razie może zostać odebrana). Po „wyczyszczeniu” konta nie ma już takiego obowiązku.

Na koniec dodam, iż funkcjonuje tutaj także program poleceń, dzięki któremu możemy otrzymać aż 5 dodatkowych akcji (za 5 poleconych osób).